Sandra Przywoska
mgr Psychologii

psycholog, terapeuta systemowy, psychotraumatolog, 
coach systemowy, specjalista w zakresie numeroterapii

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie specjalizacja uzależnienia oraz studiów podyplomowych SGH zarządzania spółką, zasobami ludzkimi oraz sprzedażą. Ukończyłam roczny program psychoterapii Gestalt w Krakowie, pierwszy i drugi stopień TSR terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapie TPT Time Perspective Therapy, coaching systemowy, terapii RTZ Racjonalna Terapia Zachowań oraz Psychoterapii Pozytywnej w Gdańsku. 

„Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech.“

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam na programach stażowych  Uniwersytetu SWPS, stażach klinicznych Zakładu Psychiatrii Centrum Zdrowia Dziecka oddziału psychiatrii dziecięcej, programie stażowym w pracy z dziećmi z zaburzeniami autyzmu i aspergera, prywatnym ośrodku uzależnień, podczas własnej praktyki. Od ponad 10 lat współprowadzę rodzinną firmę chętnie doradzam i pomagam w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. 

Na co dzień pracuje z osobami doświadczającymi problemów w zakresie relacji partnerskich,  zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, depresja, zaburzeniami nastroju. Pomagam i wspieram w trudnych sytuacjach życiowych takich jak: rozwód, zdrada czy problemy z dorastającymi dziećmi.

Proces

Nie zakładam jak długo powinna trwać terapia. Podczas konsultacji omówimy plan działania i ustalimy cele.

Dokładam wszelkich możliwych starań by czas terapii był możliwie jak najkrótszy.

Pracując ze mną:

  • Otrzymasz fachową, profesjonalną pomoc
  • Możesz liczyć na pełną poufność, zrozumienie i wsparcie
  • Wspólnie określimy cele i plan działania tak byś odzyskał spokój, poczucie sprawczości w swoim życiu
  • Przejdziesz wysokiej jakości proces terapeutyczny  i z dużym prawdopodobieństwem powrócisz do zdrowia
  • Nauczysz się rozumieć, nazywać,  radzić sobie z trudnymi  emocjami i natrętnymi myślami
  • Opanujesz lęk aby już więcej nie kierował Twoim życiem
  • Zbudujesz, odzyskasz  poczucie własnej wartości
  • Odnajdziesz sens w życiu
  • Nauczysz się asertywnej komunikacji  i wyznaczania granic
  • Nauczysz się budować satysfakcjonujące Cię relację

Zakres działalności

Gabinet psychologiczno-terapeutyczny działający w obszarze profesjonalnej  pomocy psychoterapeutycznej Indywidualne podejście, całkowita poufność, pełne zaangażowanie.

Konsultacja
psychologiczna

Twoj pierwszy, bardzo ważny krok. Cieszę się że jesteś w tym miejscu. Dzięki naszemu Spotkaniu dajesz sobie szansę na nowe spojrzenie, zmianę perspektywy na to co aktualnie dzieje się w Twoim życiu. Opracujemy najbardziej skuteczny plan działania to dobry moment zeby zacząć działać!

Psychoterapia
par

Terapia małżeńska, partnerska, to danie sobie szansy na wspólną sztukę zrozumienia i rozmowy. Słuchania i usłyszenia drugiej strony. Bez osądu, poczucia winy w bezpiecznych warunkach. Pracujemy z wykorzystaniem metod dialogu, uczymy się otwartej komunikacji w poszanowaniu i respektowaniu granic.

Psychoterapia
online

Sesja On-line jest dedykowana wszystkim osobom, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na stacjonarną formę spotkania. Jeśli dużo podróżujesz, przebywasz za granicą, zmagasz się z niepełnosprawnością z pewnością jest to dogodne rozwiązanie dla Ciebie.