Konsultacja
Terapia
Wsparcie
Terapie Wspomagające

Pomagam osobom dorosłym i młodzieży, które zmagają się z poczuciem osamotnienia w depresji, zaburzeniach nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach snu, znajdujących się w kryzysowych momentach i sytuacjach życiowych. 

Terapię prowadzę w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, Nurcie Terapii Pozytywnej, Nurcie Integracyjnym pomagającym  w sposób holistyczny odpowiedzieć na potrzeby klienta.

W sposób indywidualny podchodzę do każdego klienta – Pamiętaj, to Ty jesteś najważniejszy i Twoje potrzeby!

Wspólnie szukamy rozwiązań a nie problemów! Przyjrzymy się temu co obecnie dzieje się w Twoim życiu, uporządkujemy. Będę Cię wspierać i pomogę Ci w odkryciu Twojego potencjału i wykorzystaniu mocnych stron.

Psychoterapia
OFERTA

Konsultacja terapeutyczna

Pierwsza rozmowa, spotkanie służące wzajemnemu poznaniu. To ważne, żebyś miał poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i świadomość, że nie na wszystkie zadawane pytania musisz znać odpowiedź i odpowiadać. Najważniejszy jest Twój komfort. Spotykamy się w przestrzeni całkowitej poufności i wspólnie przyglądamy problematycznym obszarom, Twoim sposobom reagowania, emocjom jakie się budzą , aktualnym trudnością z którymi się zmagasz. Razem zastanowimy się co dalej, zaoferuję skuteczną pomoc, zaproponuję rozwiązania, pomogę w ukierunkowaniu dalszego procesu. Może zdarzyć się tak, że już po pierwszej konsultacji poczujesz się znacząco lepiej i będzie to dla Ciebie wystarczające doświadczenie może jednak okazać się, że będziemy potrzebować trochę więcej czasu zazwyczaj dodatkowych dwóch – trzech spotkań służących rozpoznaniu potrzeb, dookreśleniu celu, wzmocnieniu.

Zarezerwuj sobie ok. 1 h
Koszt pierwszej konsultacji: 260 zł

gabinet psycholog gdansk 4 1400

Terapia Indywidualna
osoby dorosłe

Ten rodzaj pomocy wymaga już inwestycji w czasie rekomendowane są cotygodniowe regularne spotkania. Proces terapeutyczny ukierunkowany jest na głębokie zmiany w obszarze odczuwania, myślenia i działania.
Jeśli wciąż przytrafiają Ci się podobne, trudne sytuację życiowe związane z problematycznymi relacjami, czujesz się wykorzystywany, masz poczucie nieustającego przygnębienia, zmienności nastrojów, zmagasz się z bezsennością, uporczywymi dolegliwościami psychosomatycznymi, które są wywołane Twoją reakcją na stres. Warto przyjrzeć się temu głębiej, dać sobie szansę na zmianę i uzdrowienie tych obszarów, które wymagają uwagi i zaopiekowania. W swojej pracy działam dwutorowo: łącząc metody pracy pomagające uporać się z doświadczeniami przeszłości ( terapia wewnętrznego dziecka, terapia systemowa ) z praca z wykorzystaniem mocnych stron klienta, które pomogą w byciu na tu i teraz służąc znalezieniu rozwiązania.

Zarezerwuj sobie ok. 1 h
Koszt pierwszej konsultacji: 260 zł

Terapia Par

Poczucie kryzysu, utknięcia, ciche dni często wynikają z braku jasnej komunikacji, swobodnego mówienia o uczuciach, problemie. Żeby usłyszeć musimy pozwolić sobie najpierw by posłuchać. Stworzenie bezpiecznej przestrzeni do mówienia wprost, cierpliwe wysłuchanie, zadawania pytań, refleksja sprzyja porozumieniu i głębszemu poznaniu drugiego człowieka. Pracujemy z wykorzystaniem metod dialogu, uczymy się otwartej komunikacji bez osądu, rozpoznawania i nazywania potrzeb, respektowania granic,

Zarezerwujcie sobie 1,5 h 
Koszt pierwszej konsultacji: 350 zł

Sesja rodzinna systemowa

Zarezerwujcie sobie 1,5 h 
Koszt pierwszej konsultacji: 470 zł

Sesja On-line / rozmowa telefoniczna

Sesja On-line jest dedykowana wszystkim osobom, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na stacjonarną formę spotkania. Jeśli dużo podróżujesz, przebywasz za granicą, zmagasz się z niepełnosprawnością z pewnością jest to dogodne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki takim aplikacja jak Skype, Facetime łączysz się z terapeuta w czasie rzeczywistym, strony widzą się i słyszą się wzajemnie po drugiej stronie kamery. Pamiętaj , że terapia on-line jest w równym stopniu skuteczna co jej stacjonarna forma.

Zarezerwuj sobie 1 h / 170 zł
Potrzebujesz komputera, telefonu, stałego dostępu do internetu, aplikacji internetowej.

gabinet ok mid

Pakiety terapeutyczne

Sesja terapeutyczna z wykorzystaniem elementów Terapii Czaszkowo -krzyżowej metoda pracy wspomagająca proces terapeutyczny, mająca na celu wyciszenie, przywrócenie równowagi i harmonizację układu nerwowego.

Więcej informacji w gabinecie.

Analiza osobowości

Doradztwo w zakresie analizy osobowości, związku, analiza dopasowania partnerskiego.

Zarezerwuj sobie 1 h / 150 zł
Możliwość konsultacji telefonicznej.

Analiza osobowości z konsultacją

Zarezerwuj sobie 1 h / 170 zł
Możliwość konsultacji telefonicznej.